İnşaat Sonrası Temizlik - Adana Emir Temizlik

İnşaat sonrası temizlik derken, müteahhitten sonra kaba temizlik yapılmış ancak oturuma hazır hale gelecek halde ince bir temizliğin yapılmasını kastediyoruz. En çok uzmanlaştığımız alanlardan birisi olan inşaat sonrası temizliğin zorluklarını biliyor, tam da talebi karşılayacak bir şekilde donanımlı bir ekipman ve uzman ekiplerle çalışmanın gururunu yaşıyoruz.

Öncelikle söylemek gerekir ki; inşaat temizliği sıradan gündelik temizlikçilerin işi değildir.

Permatikle boya kalıntılarını kazımaya çalışmak tülbentiyle camlardaki inşaat atığını arındırmaya çalışmak 2 lt deterjanla (kireç sökücü bile değil özellikle çamaşır suyuyla) inşaat temizliği yapmaya çalışmak paspasla parkedeki tozları sağdan alıp sola taşımak inşaat sonrası ince tozları çekmeye çalışırken defalarca makinayı bozmak, tecrübe edilebileceği üzere beyhude bir çabadan öte bir anlam ifade etmemektedir.

İnşaat Sonrası Temizlikte Yapılanlar:

  • Camların çizmeyen ince kazıma jiletiyle boya, harç, silikon ve etiketlerden arındırılması ve silimi Çerçevelerin koruma etiketlerinin sökülüp silinmesi,
  • buhar makinası yardımıyla pencere oluklarının temizliği
  • Pencere önündeki iç ve dış mermerlerin kazınıp silinmesi,
  • peteklerin içlerinin tozlardan arındırılması
  • Lavabo-wc banyolardaki ıslak zeminlerdeki derz kalıntılarının öncelikle tozunun indirilmesi,
  • sonrasında kusmasını engellemek için kireç sökücüyle temizlik uygulamasının yapılması
  • Kapı, dolap, mutfak tezgahı, tezgahın altındaki tozların alınıp temizlenmesi
  • Parkelerin kuru-köpük yapılarak ıslak vakum makinası yardımıyla tozlardan arındırılması gibi teknik detay isteyen işleri tam-tedarikli ekipman parkurumuzla birlikle sabah saatlerinde işe başlayarak bir iş gününde teslim ediyoruz.
Temizlikten önce lütfen: Kaba inşaat atıklarının uzaklaştırıldığından emin olun. Elektrik ve suyun açık olduğundan emin olun Nakliye, montaj işlemlerinizi temizlikle aynı güne getirmeyin.

Temizlikte Adana Damla Temizlik farkını yaşayın!
Adana Temizlik Şirketi olarak size kurumsal hizmet vermekteyiz.

WeCreativez WhatsApp Support
Hoşgeldiniz, Nasıl yardımcı olabiliriz?